logo
Made in America

Vaše názory

X-Grip používam na telefón aj navigáciu v aute, na bicykli aj na motorke. Výborne drží a ani silné otrasy mu nerobia problém. Modularita držiakov je dokonalá, nemusím mať viac držiakov na viacerých miestach, stačí ho povoliť a preložiť napríklad z bicykla do auta.Univerzálne použitie. Vynikajúca odolnosť. Gumové čiapočky nepoškriabu zariadenie.

Anonýmny zákazník


RAM Mounts obdĺžnikový držiak na skrutky alebo skrutky, 5 x 10 cm, s guľovým čapom 1,5", rozbalený

RAM Mounts obdĺžnikový držiak na skrutky alebo skrutky, 5 x 10 cm, s guľovým čapom 1,5", rozbalený
RAM
RAM-202U-24
pn:RAM-202U-24rozbaleno
pč:PRM-2057-P
cena:24,50 €
cena bez dph:20,41 €
dostupnosť:✔ 1 skladom ihneď k odoslaniu

Rozbalený výrobok


RAM-202U-24 obdĺžnikový držiak skrutiek alebo skrutiek, 5 × 10 cm, s 1,5" guľovým čapom.Materiál:
  • Materiál: hliníková zliatina s povrchovou úpravouVeľkosť guľového čapu:
  • 1,5", guma, veľkosť "C"Hmotnosť:
  • 159 g


Poznámka: Písmeno "U" v čísle dielu označuje, že výrobok je zabalený v PU vrecku.


Radovosť a nosnosť:

RAM vyrába svoj systém úchytov a ramien v niekoľkých sériách. Rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľôčkových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad diely radu "C" sú označené RAM-XXX.

Série držiakov a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 3,38", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 6,8 kg.O systéme uchytenia RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien. Umožňuje používateľovi zostaviť si držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.Kedy použiť kovovú a kedy plastovú časť?

Montáž RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové aj kovové diely a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na montáž RAM. Sú preto plne zameniteľné. Výhodou vysokopevnostných plastových dielov je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou dielov z hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou je prémiový vzhľad.O držiaku RAM:

Hlavným cieľom výrobkov RAM mount je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz sa kladie na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Prémiové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných vozidiel, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, pre vysokozdvižné vozíky, pre kajaky a invalidné vozíky atď. Výrobcom držiakov RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.