logo
Made in America

Vaše názory

Toto rameno používam najradšej, pretože je vďaka nemu možné držiak dostatočne voľne polohovať a napriek tomu je pomerne malé. Skvele sa hodí do auta alebo na bicykel. Optimálna dĺžka pre väčšinu použitia. Jednoduchá montáž a demontáž. Vyrobené z hliníka - vydrží takmer všetko.

Anonýmny zákazník


Univerzálny držiak RAM Mounts pre lodnú elektroniku, 280x76 mm, RAM-137BU

Univerzálny držiak RAM Mounts pre lodnú elektroniku, 280x76 mm, RAM-137BU
RAM
RAM-111BU
pn:RAM-137BU
pč:PRM-5112
EAN:793442013713
cena:101,92 €
cena bez dph:84,91 €
dostupnosť:✔ 2 skladom ihneď k odoslaniu

Univerzálna montážna doska ( držiak) RAM-137BU s 1,5" čapom pre námornú a námornú elektroniku, ako sú rôzne sonary, echolokátory, GPS, Ham rádia atď..Obdĺžniková doska držiaka má rozmery 27,9 × 7,6 cm a obsahuje rôzne kombinácie vyvŕtaných otvorov, takže do nich možno namontovať mnoho rôznych zariadení vrátane námorných a námorných GPS, sonarov, echolokátorov, CB a Ham rádií atď.Použitie:
  • Ako držiak alebo konzola na bezpečné upevnenie sonarov, echolotov, námorných a lodných GPS, CB a Ham rádií, gimbalových konzol a rôznych ťažších elektronických zariadení.Vlastnosti držiaka:
  • Kompatibilný so systémom ramien a držiakov série RAM mount "C".


  • Dokonalé spracovanie


  • Doživotná záruka na držiak RAM.Materiál:
  • Materiál: hliníková zliatina s povrchovou úpravouHmotnosť:
  • 454 gVeľkosť guľového čapu:
  • 1,5", guma, veľkosť "C"


Poznámka: Písmeno "U" v čísle dielu označuje, že výrobok je zabalený v PU vrecku.


Radovosť a nosnosť:

Spoločnosť RAM vyrába svoj systém uchopenia a ramien v niekoľkých sériách. Rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad diely radu "C" sú označené RAM-XXX.

Série držiakov a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 3,38", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 6,8 kg.O systéme uchytenia RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien. Umožňuje používateľovi zostaviť si držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.Kedy použiť kovovú a kedy plastovú časť?

Montáž RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové aj kovové diely a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na montáž RAM. Sú preto plne zameniteľné. Výhodou vysokopevnostných plastových dielov je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou dielov z hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou je prémiový vzhľad.O držiaku RAM:

Hlavným cieľom výrobkov RAM mount je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz sa kladie na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Prémiové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných vozidiel, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, pre vysokozdvižné vozíky, pre kajaky a invalidné vozíky atď. Výrobcom držiakov RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.