logo
Made in America

Vaše názory

Celkovo super držiak podľa predstáv.

Jiří B.


Držiak RAM Mounts na koleno s trapézovým adaptérom, držiak na stehno pilota, RAM-BM-L1-SBU

Držiak RAM Mounts na koleno s trapézovým adaptérom, držiak na stehno pilota, RAM-BM-L1-SBU
RAM-BM-L1
pn:RAM-BM-L1-SBU
pč:PRM-5110
EAN:793442915314
cena:51,00 €
cena bez dph:42,49 €
dostupnosť:✔ 2 skladom ihneď k odoslaniu

RAM Snap-Link™ je stehenný držiak s trapézovým adaptérom, ktorý je vhodný nielen pre pilotov.Tento držiak umožňuje pripevniť tablet, iPad alebo inú elektroniku na nohu, aby ste ju mali k dispozícii napríklad v lietadle.Materiál:
  • Vysokopevnostný plastHmotnosť:
  • 181 g


Poznámka: Písmeno "U" v čísle dielu označuje, že výrobok je zabalený v PU vrecku.


Radovosť a nosnosť:

RAM vyrába svoj systém uchopenia a ramien v niekoľkých sériách. Rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad diely radu "C" sú označené RAM-XXX.

Série držiakov a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 3,38", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 6,8 kg.O systéme uchytenia RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien. Umožňuje používateľovi zostaviť si držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.Kedy použiť kovovú a kedy plastovú časť?

Montáž RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové aj kovové diely a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na montáž RAM. Sú preto plne zameniteľné. Výhodou vysokopevnostných plastových dielov je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou dielov z hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou je prémiový vzhľad.O držiaku RAM:

Hlavným cieľom výrobkov RAM mount je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz sa kladie na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Prémiové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných vozidiel, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, pre vysokozdvižné vozíky, pre kajaky a invalidné vozíky atď. Výrobcom držiakov RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.