logo
Made in America

Vaše názory

Celkovo super držiak podľa predstáv.

Jiří B.


RAM Mounts univerzálny držiak na tablet 7", bez puzdra alebo s puzdrom, RAM-HOL-TAB2U

RAM Mounts univerzálny držiak na tablet 7", bez puzdra alebo s puzdrom, RAM-HOL-TAB2U
pn:RAM-HOL-TAB2U
pč:PRM-5108
EAN:793442939921
cena:66,01 €
cena bez dph:55,00 €
dostupnosť:✔ 2 skladom ihneď k odoslaniu

Univerzálny pružinový držiak RAM s upínacími čeľusťami pre 7" tablety bez puzdra alebo s puzdrom je kompatibilný so širokou škálou držiakov a ramien RAM. Horná upínacia čeľusť je ťahaná pružinou. Precízna konštrukcia zaručuje spoľahlivosť, jednoduché nasadenie a bezpečné uchytenie tabletu. Upínacie čeľuste sú navrhnuté tak, aby zabezpečili voľný prístup ku všetkým konektorom a tlačidlám na rôznych tabletoch.Rozsahy držiakov:
 • Výška tabletu: 177,8 - 244,4 mm


 • Šírka: 101,6 - 134,8 mm


 • Hĺbka: 3,3 - 14,2 mmPoznámka: Uistite sa, že celkové rozmery vášho tabletu s puzdrom sú menšie ako rozsah držiaka.Materiál:
 • Materiál: vysokopevnostný plastHmotnosť:
 • 218 gVlastnosti držiaka:
 • Voľný prístup ku všetkým konektorom


 • Patentovaný dizajn, ktorý veľmi uľahčuje vkladanie a vyberanie zariadenia


 • Vysokokvalitný plast


 • Dokonalé spracovanie


 • Kompatibilný s ramenom a systémom uchytenia RAM


 • Doživotná záruka na držiak RAMUpozornenie:

Držiak je súčasťou trojdielneho riešenia. Na zostavenie celého riešenia potrebujete okrem tohto držiaka aj rameno a držiak.


Poznámka: Písmeno "U" v čísle dielu označuje, že výrobok je zabalený v PU vrecku.


Rádiá a nosnosť:

Spoločnosť RAM vyrába svoj systém držiaka a ramena v niekoľkých sériách. Rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad diely radu "C" sú označené RAM-XXX.

Rad konzol a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 3,38", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 6,8 kg.O systéme uchytenia RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien. Umožňuje používateľovi zostaviť si držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.Kedy použiť kovovú a kedy plastovú časť?

Montáž RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové aj kovové diely a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na montáž RAM. Sú preto plne zameniteľné. Výhodou vysokopevnostných plastových dielov je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou dielov z hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou je prémiový vzhľad.O držiaku RAM:

Hlavným cieľom výrobkov RAM mount je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz sa kladie na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Prémiové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných vozidiel, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, pre vysokozdvižné vozíky, pre kajaky a invalidné vozíky atď. Výrobcom držiakov RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.