logo
Made in America

Vaše názory

Celkovo super držiak podľa predstáv.

Jiří B.


Rameno RAM Mounts, plastové, pre 1,5" guľové čapy (celková dĺžka: 143 mm), RAP-201U

Rameno RAM Mounts, plastové, pre 1,5" guľové čapy (celková dĺžka: 143 mm), RAP-201U
RAM
RAM-201U
pn:RAP-201U
pč:PRM-1041
EAN:793442909771
cena:37,51 €
cena bez dph:31,24 €
dostupnosť:✔ 2 skladom ihneď k odoslaniu

Rameno RAP-201U so svorkami na oboch koncoch. Pružina a uťahovacia skrutka na ramene umožňujú rýchle a veľmi pevné pripevnenie k 1,5" čapom. Rameno je vyrobené z pevného vysokopevnostného plastu.Rozmery:
  • Celková dĺžka: 14,3 cm


  • dĺžka medzi svorkami: 11,4 cmMateriál:
  • Materiál: vysokopevnostný plastHmotnosť :
  • 259 gVeľkosť guľového čapu:
  • 1,5", guma, veľkosť "C"


Poznámka: Písmeno "U" v čísle dielu označuje, že výrobok je zabalený v PU vrecku.


Radovosť a nosnosť:

Spoločnosť RAM vyrába svoj systém uchopenia a ramien v niekoľkých sériách. Rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad diely radu "C" sú označené RAM-XXX.

Série držiakov a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 3,38", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 6,8 kg.O systéme uchytenia RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien. Umožňuje používateľovi zostaviť si držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.Kedy použiť kovovú a kedy plastovú časť?

Montáž RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové aj kovové diely a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na montáž RAM. Sú preto plne zameniteľné. Výhodou vysokopevnostných plastových dielov je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou dielov z hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou je prémiový vzhľad.O držiaku RAM:

Hlavným cieľom výrobkov RAM mount je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz sa kladie na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Prémiové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných vozidiel, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, pre vysokozdvižné vozíky, pre kajaky a invalidné vozíky atď. Výrobcom držiakov RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.