logo
Made in America

Vaše názory

Celkovo super držiak podľa predstáv.

Jiří B.


RAM Mounts svorka na hranatý profil 45-101mm, s 2,25" čepem, RAM-D-247U

RAM Mounts svorka na hranatý profil 45-101mm, s 2,25" čepem, RAM-D-247U
RAM D
RAM-D-247U-2
pn:RAM-D-247U
pč:PRM-2160
EAN:793442910463
cena:97,01 €
cena bez dph:80,82 €
dostupnosť:na objednávku do 60 dní

Svorka RAM-D-247U pre štvorcový profil od 45 mm do 101 mm, s 2,25" čapomTáto svorka je vhodná na použitie na montáž robustných terminálov, snímačov čiarových kódov a inej elektroniky do kabín vysokozdvižných vozíkov.Pre hranoly: 45 - 101 mm.Použitie:
  • Typické použitie tohto držiaka je na montáž odolných terminálov, priemyselných počítačov a tabletov na vysokozdvižné vozíky, jašterice atď.Výhody úchytu:
  • Vysokokvalitný gumový 2,25" guľový čap absorbuje nárazy a vibrácie.


  • Kompatibilný s ramenom a systémom držiaka RAM


  • Doživotná záruka na držiak RAMMateriál:
  • Materiál: hliníková zliatina s povrchovou úpravouVeľkosť guľového čapu:
  • 2,25", gumový, veľkosť "D"Hmotnosť:
  • 721 g


Poznámka: Písmeno "U" v čísle dielu označuje, že výrobok je zabalený v PU vrecku.


Rad a nosnosť:

RAM vyrába svoj systém rukoväte a ramena v niekoľkých sériách. Rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad diely radu "C" sú označené RAM-XXX.

Série držiakov a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 2,25", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 3,38", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 6,8 kg.O systéme uchytenia RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien. Umožňuje používateľovi zostaviť si držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.Kedy použiť kovovú a kedy plastovú časť?

Montáž RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové a kovové diely a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na montáž RAM. Sú preto plne zameniteľné. Výhodou vysokopevnostných plastových dielov je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou dielov z hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou je prémiový vzhľad.O držiaku RAM:

Hlavným cieľom výrobkov RAM mount je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz sa kladie na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Prémiové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných vozidiel, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, pre vysokozdvižné vozíky, pre kajaky a invalidné vozíky atď. Výrobcom držiakov RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.