logo
Made in America

Vaše názory

Toto rameno používam najradšej, pretože je vďaka nemu možné držiak dostatočne voľne polohovať a napriek tomu je pomerne malé. Skvele sa hodí do auta alebo na bicykel. Optimálna dĺžka pre väčšinu použitia. Jednoduchá montáž a demontáž. Vyrobené z hliníka - vydrží takmer všetko.

Anonýmny zákazník


Držiak RAM Mounts pre Samsung Galaxy Tab Active 5/3/2 v puzdre Tough-Case, RAM-HOL-TC-SAM29U

Držiak RAM Mounts pre Samsung Galaxy Tab Active 5/3/2 v puzdre Tough-Case, RAM-HOL-TC-SAM29U
pn:RAM-HOL-TC-SAM29U
pč:PRM-4221
EAN:793442012761
cena:43,00 €
cena bez dph:35,82 €
dostupnosť:na objednávku do 60 dní

RAM-HOL-TC-SAM29U pozostáva z vysokopevnostného plastového držiaka a súpravy dvoch matíc a skrutiek, ktoré umožňujú pripojenie k inému komponentu RAM alebo základni s univerzálnym rozstupom otvorov AMP. DržiakRAM® EZ-Roll'r™ je špeciálne navrhnutý na podporu tabletov Samsung Galaxy Tab Active 5.3 a 2 spuzdrom RAM® Tough-Case™. Patentovaná konštrukcia RAM® EZ-Roll'r™ umožňuje jednoduché zasunutie tabletu do držiaka a jeho udržanie na mieste na cestách.Kompatibilné zariadenia:
  • Tab Active 5


  • Tab Active 3


  • Tab Active 2Silné stránky:
  • Voľný prístup ku všetkým portom


  • Patentovaný dizajn, ktorý veľmi uľahčuje vkladanie a vyberanie zariadeniaMateriál:
  • Vysokopevnostný plastHmotnosť:
  • 191 g


Poznámky:
  • "U" v čísle dielu znamená, že výrobok je zabalený v PU vrecku.


Radovosť a nosnosť:

RAM vyrába svoj systém uchopenia a ramien v niekoľkých sériách. Rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad diely radu "C" sú označené RAM-XXX.

Série držiakov a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 3,38", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 6,8 kg.O systéme uchytenia RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien. Umožňuje používateľovi zostaviť si držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.Kedy použiť kovovú a kedy plastovú časť?

Montáž RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové aj kovové diely a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na montáž RAM. Sú preto plne zameniteľné. Výhodou vysokopevnostných plastových dielov je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou dielov z hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou je prémiový vzhľad.O držiaku RAM:

Hlavným cieľom výrobkov RAM mount je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz sa kladie na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Prémiové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných vozidiel, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, pre vysokozdvižné vozíky, pre kajaky a invalidné vozíky atď. Výrobcom držiakov RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.