logo
Made in America

Vaše názory

X-Grip používam na telefón aj navigáciu v aute, na bicykli aj na motorke. Výborne drží a ani silné otrasy mu nerobia problém. Modularita držiakov je dokonalá, nemusím mať viac držiakov na viacerých miestach, stačí ho povoliť a preložiť napríklad z bicykla do auta.Univerzálne použitie. Vynikajúca odolnosť. Gumové čiapočky nepoškriabu zariadenie.

Anonýmny zákazník


Držiak ramena RAM Mounts

Držiak ramena RAM Mounts
pn:RAM-BM-A1
pč:PRM-4210
EAN:793442903045
cena:33,48 €
cena bez dph:27,91 €
dostupnosť:na objednávku do 60 dní

Ram-BM-A1 je skvelý doplnok k tabletom, vysielačkám atď. pre všetkých pracovníkov v teréne.Držiak sa skladá z dvoch popruhov na pripevnenie k ramenu a kruhového adaptéra so vzorom otvorov AMPS na následnú inštaláciu kolíkov RAM a držiakov s týmto vzorom otvorov.Držiak na rameno s držiakmi RAM tak poskytuje rýchly a bezpečný spôsob pripevnenia zariadenia na rameno. Tento montážny systém používajte v lietadle, v logistike, v továrni a na bicykli. Je vhodný na použitie s GPS, rádiami, PDA atď.Materiál:
  • Vysokopevnostný plastHmotnosť:
  • 68 g


Poznámka: Písmeno "U" v čísle dielu znamená, že výrobok je zabalený v PU vrecku.


Rozsahy a nosnosti:

Spoločnosť RAM vyrába svoj systém držiakov a ramien v niekoľkých sériách. Riadky sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad diely série "C" sú označené RAM-XXX.

Séria konzol a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľôčkovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 3,38", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 6,8 kg.O systéme uchytenia pamäte RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien. Umožňuje používateľovi vytvoriť si držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.Kedy použiť kovový a kedy plastový diel?

Držiak RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové a kovové časti a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na držiak RAM. Preto sú plne zameniteľné. Výhodou vysokopevnostných plastových dielov je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou dielov z hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou je prémiový vzhľad.O montáži pamäte RAM:

Hlavným cieľom produktov na uchytenie RAM je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz kladieme na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Prémiové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných vozidiel, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, pre vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidné vozíky atď. Výrobcom držiaka RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.