logo
Made in America

Vaše názory

Môj už niekoľký doplnok od RAM ... ako vždy luxusné a na 200% funkčné. Pevný, tuhý, ľahko nastaviteľný. Na palubnej doske je skoro neviditeľný.

Tomáš P.


RAM Mounts GDS Roto-Mag 3-in-1 Accessory for Zebra ET40/ET45 10"

RAM Mounts GDS Roto-Mag 3-in-1 Accessory for Zebra ET40/ET45 10"
pn:RAM-GDS-ROTO2-ZE21U
pč:PRM-4204
EAN:793442015465
cena:83,98 €
cena bez dph:70,00 €
dostupnosť:na objednávku do 60 dní

GDS® Roto-Mag™ 3v1 je neoceniteľné príslušenstvo na použitie s 10" priemyselným tabletom Zebra ET40 / ET45 v puzdre OEM alebo pri použití s puzdrom IntelliSkin™.Jedinečná konštrukcia GDS® Roto-Mag™ 3v1 obsahuje nielenergonomický držiak na rukoväť, pohodlné pútko na ruku, do ktorého sa zmestí ruka v rukavici, ale aj integrovaný magnetický držiak. Preto je GDS® Roto-Mag™ 3v1 dokonalým príslušenstvom pre prácu v teréne a v sklade.Vďaka pútku na ruku môžete zariadenie bezpečne používať bez obáv z možného pádu. Okrem toho pri práci oceníte integrovaný magnetický držiak, a ak ho práve potrebujete, môžete tablet rýchlo a jednoducho pripevniť na kovové povrchy, ako je napríklad polica alebo karoséria auta či manipulačné zariadenie.Pri použití pútka na ruku môžete puzdro otáčať o 360° a nájsť si tak ideálny uhol pohľadu.GDS® Roto-Mag™ 3v1 nahrádza zadnú dosku tabletu OEM.Funkcie popruhu RAM® Hand Strap™:
  • GDS® Roto-Mag™ 3v1 ergonomická rukoväť / popruh na ruku / magnetický držiak


  • vhodný pre puzdro OEM a puzdro IntelliSkin™


  • Nastaviteľný popruh je vhodný aj pre rukavicu


  • Otočný o 360°


  • puzdro nie je súčasťou baleniaMateriál:
  • Vysokopevnostný plast


Poznámka: Písmeno "U" v čísle dielu znamená, že výrobok je zabalený v PU vrecku.


Katalóg série GDS™:

src="https://www.sunnysoft.cz/download/gds-kat.png" width="10%"
alt="GDS katalog" />


Aktuálny katalóg GDS™ href="http://www.rammounts.cz/upload/gds_katalog.pdf"
target="_new">nájdete tu


O technológii GDS™:

Spoločnosť RAM Mounts vyvinula technológiu na rýchle a odolné pripojenie mobilných telefónov a tabletov k držiakom a dokom. Výsledkom je rad odolných puzdier IntelliSkin™ pre telefóny a tablety a rad držiakov a stojanov vybavených systémom GDS™ so špeciálnym konektorom. Používateľ tak nemusí kupovať nový stojan alebo držiak pre nové zariadenie. Okrem toho špeciálny konektor zvládne oveľa väčšie zaťaženie a zjednodušuje vkladanie zariadenia do držiaka alebo stojana. GDS™ je skratka pre globálny dokovací systém. Držiaky RAM získali ocenenie CES 2016 za inovácie IntelliSkin™ a GDS™.src="https://www.sunnysoft.cz/download/ces-innovationawards-2016honoree1-1.png"
width="10%" alt="CES_InnovationAwards_2016" />


Výhody technológie GDS™:
  • Telefóny a tablety v puzdre IntelliSkin™ možno ľahko používať s akýmkoľvek držiakom alebo stojanom GDS™


  • Konektor s vysokým napätím umožňuje rýchle a presné zasunutie


  • Dokovacie stanice a držiaky GDS™ umožňujú okrem napájania aj prenos dát


  • Puzdrá IntelliSkin™ sú navrhnuté tak, aby chránili váš mobilný telefón alebo tablet pri páde a dobre sa držalialt="GDS_obr" />

O systéme uchytenia pamäte RAM:

Spoločnosť RAM Mounts vyvinula technológiu na rýchle a odolné pripojenie mobilných telefónov a tabletov k držiakom a dokovacím staniciam. Výsledkom je rad odolných puzdier IntelliSkin™ pre telefóny a tablety a rad držiakov a stojanov vybavených systémom GDS™ so špeciálnym konektorom. Používateľ tak nemusí kupovať nový stojan alebo držiak pre nové zariadenie. Okrem toho špeciálny konektor zvládne oveľa väčšie zaťaženie a zjednodušuje vkladanie zariadenia do držiaka alebo stojana. GDS™ je skratka pre globálny dokovací systém. Držiaky RAM získali ocenenie CES 2016 za inovácie IntelliSkin™ a GDS™.O montáži RAM:

Hlavným cieľom produktov na uchytenie RAM je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Zameriavame sa na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Špičkové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných vozidiel, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, pre vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidné vozíky atď. Výrobcom držiaka RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.Rozsahy a nosnosti:

Spoločnosť RAM vyrába svoj systém držiakov a ramien v niekoľkých sériách. Rozsahy sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad diely série "C" sú označené RAM-XXX.

Séria konzol a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľôčkovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 3,38", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 6,8 kg.

Kedy použiť kovový a kedy plastový diel?

Držiak RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové a kovové časti a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na držiak RAM. Preto sú plne zameniteľné. Výhodou vysokopevnostných plastových dielov je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou dielov z hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou je prémiový vzhľad.