logo
Made in America

Vaše názory

... iná objímka ... :-) Všetky výrobky RAM ma prekvapili svojou mohutnosťou a dobrým prevedením. Použité materiály sú slušné, myslím, že to niečo vydrží. Kombinácia akýkoľvek na čokoľvek ... Doživotná záruka poteší. Ľahko nadpriemerná je bohužiaľ cena.

Jaroslav R.


RAM Mounts držiak pre Apple Magsafe pre držiak nápojov, RAP-B-299-4-AP-MAGU

RAM Mounts držiak pre Apple Magsafe pre držiak nápojov, RAP-B-299-4-AP-MAGU
pn:RAP-B-299-4-AP-MAGU
pč:PRM-0225
EAN:793442015212
cena:88,01 €
cena bez dph:73,32 €
dostupnosť:na objednávku do 60 dní
Držiak RAM pre Apple MagSafe s 9 cm dlhým ramenom pre držiak pohára do auta.


Nástavec držiaka na nápoje RAM slúži ako základňa na bezpečné pripevnenie telefónu alebo tabletu v blízkosti vodiča a mimo dohľadu. Vďaka špeciálnym klapkám pevne drží vo všetkých držiakoch pohárov s priemerom 66 - 88 mm. Pro menšie zátvorky možno vyrezať v uvedených záhyboch. Rukoväť obsahuje závažia pre lepšiu stabilitu.


Balenie obsahuje aj 94 mm dlhé plastové rameno a v neposlednom rade vysokokvalitný držiak nabíjačky MagSafe. Tento adaptér RAM MagSafe je vyrobený špeciálne pre originálnu nabíjačku Apple MagSafe (nie je súčasťou balenia).
Tento adaptér poskytuje dokonalé a bezpečné uchytenie pre nabíjačku Apple MagSafe a je určený pre sériu Apple iPhone 12 a iPhone 13s originálnym puzdrom Apple MagSafe alebo bez neho.


Držiak na nápoje a držiak nabíjačky MagSafe majú 1" guľový čap , ktorý umožňuje nastaviť držiak na optimálny uhol pohľadu.Výhody adaptéra:
- Kompatibilný s ramenom RAM a systémom uchytenia
- Vyrobené pre nabíjačku Apple MagSafe
- Univerzálne pre väčšinu automobilov
- Vhodné pre držiak na nápoje s priemerom 66 - 88 mm

Materiál:
- Vysokopevnostný plast

Hmotnosť:
- 648 g

Veľkosť guľôčkového čapu:
- 1", guma, veľkosť "B"

Kedy použiť kovový a kedy plastový diel?

Držiak RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové a kovové časti a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na držiak RAM. Preto sú plne zameniteľné. Výhodou dielov vyrobených z vysokopevnostného plastu je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou povrchovo upravených dielov z hliníkovej zliatiny je prémiový vzhľad.


*

Poznámka:
Písmeno "U" v čísle dielu znamená, že výrobok je zabalený v PU vrecku.

*

*Kedy použiť kovový diel a kedy plastový diel?***

Držiak *RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové a kovové časti a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na držiak RAM. Preto sú plne zameniteľné. Výhodou dielov vyrobených z vysokopevnostného plastu je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou povrchovo upravených dielov z hliníkovej zliatiny je ich prvotriedny vzhľad.*


Rozmery a nosnosť:

Spoločnosť RAM vyrába svoj systém rukoväte a ramena v niekoľkých sériách. Jednotlivé rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad. diely série "C" sú označené RAM-XXX.

Séria konzol a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4" sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s 3,38" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia do 6,8 kg.


O systéme uchytenia pamäte RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien.
Pomocou neho si používateľ môže zostaviť držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb tak, že skombinuje akýkoľvek držiak s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.

Kedy použiť kovový a kedy plastový diel?

Držiak RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové a kovové časti a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na držiak RAM. Preto sú plne zameniteľné. Výhodou dielov vyrobených z vysokopevnostného plastu je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou povrchovo upravených dielov z hliníkovej zliatiny je prémiový vzhľad.


Montáž pamäte RAM:**

Hlavným cieľom produktov na uchytenie RAM je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz kladieme na vysokú kvalitu a spoľahlivosť.
Špičkové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lode, osobné a nákladné vozidlá, motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidné vozíky atď.
Výrobcom držiaka RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.