logo
Made in America

Vaše názory

Celkovo super držiak podľa predstáv.

Jiří B.


RAM Mounts Pevné puzdro pre Samsung Tab Active3 a Tab Active2

RAM Mounts Pevné puzdro pre Samsung Tab Active3 a Tab Active2
pn:RAM-TC-SAM29U
pč:PRM-4182
EAN:793442012273
cena:172,88 €
cena bez dph:144,08 €
dostupnosť:na objednávku do 14 dní
RAM® Tough-Case™ je robustný dvojdielny kryt pre Samsung Galaxy Tab Active3 a Tab Active2 so zabudovaným krúteným napájacím káblom, ktorý sa môže natiahnuť až na dĺžku 213 cm. Kryt je možné pripevniť k vozidlu pomocou príslušného držiaka Tough Case. Zadná časť puzdra je zámerne ponechaná úplne odkrytá, aby sa optimalizovalo chladenie batérie tabletu.


Vlastnosti puzdra Tough-Case™:
- chráni tablet pri páde
- výborné držanie
- má zabudovaný nabíjací kábel USB

Materiál:
- Kompozit s vysokou pevnosťou

Hmotnosť:
- 317 g


*

Poznámka:
Písmeno "U" v čísle dielu znamená, že výrobok je zabalený v PU vrecku.

*

O systéme uchytenia pamäte RAM:

Spoločnosť RAM Mounts vyvinula technológiu na rýchle a trvalé pripojenie mobilných telefónov a tabletov k držiakom a dokovacím staniciam. Výsledkom je rad odolných puzdier IntelliSkin™ pre telefóny a tablety a rad držiakov a stojanov GDS™ vybavených špeciálnym konektorom. Používateľ tak nemusí kupovať nový stojan alebo držiak pre nové zariadenie. Okrem toho špeciálny konektor zvládne oveľa väčšie zaťaženie a zjednodušuje vkladanie zariadenia do držiaka alebo stojana. GDS™ je skratka pre globálny dokovací systém. RAM Mounts získal ocenenie CES 2016 za inovácie IntelliSkin™ a GDS™.

Montáž pamäte RAM:

Hlavným cieľom produktov na uchytenie RAM je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz kladieme na vysokú kvalitu a spoľahlivosť.
Špičkové rukoväte RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, člny, osobné a nákladné vozidlá, motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidné vozíky atď.
Výrobcom držiaka RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.

Rozmery a nosnosť:

Spoločnosť RAM vyrába svoj systém rukoväte a ramena v niekoľkých sériách. Jednotlivé rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad. diely série "C" sú označené RAM-XXX.

Séria konzol a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4" sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s 3,38" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 6,8 kg.**Kedy použiť kovový diel a kedy plastový diel?

Držiak RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové a kovové časti a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na držiak RAM. Sú preto plne zameniteľné. Výhodou dielov vyrobených z vysokopevnostného plastu je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou povrchovo upravených dielov z hliníkovej zliatiny je prémiový vzhľad.