logo
Made in America

Vaše názory

X-Grip používam na telefón aj navigáciu v aute, na bicykli aj na motorke. Výborne drží a ani silné otrasy mu nerobia problém. Modularita držiakov je dokonalá, nemusím mať viac držiakov na viacerých miestach, stačí ho povoliť a preložiť napríklad z bicykla do auta.Univerzálne použitie. Vynikajúca odolnosť. Gumové čiapočky nepoškriabu zariadenie.

Anonýmny zákazník


RAM Mounts Tough-Charge s technológiou X-Grip Bezdrôtový nabíjací držiak, RAM-HOL-UN12WB

RAM Mounts Tough-Charge s technológiou X-Grip Bezdrôtový nabíjací držiak, RAM-HOL-UN12WB
pn:RAM-HOL-UN12WB
pč:PRM-0213
EAN:793442009310
cena:230,90 €
cena bez dph:192,42 €
dostupnosť:na objednávku do 60 dní

RAM® Tough-Charge™ s technológiou X-Grip® jeuniverzálny vodotesný bezdrôtový nabíjací držiak pre telefóny. Tento držiak je vybavený technológiou RAM® X-Grip® a má dizajn "X", ktorý sa rozťahuje a zmršťuje, aby zabezpečil takmer akýkoľvek telefón a zároveň využil výhody bezdrôtového nabíjania kompatibilného s technológiou Qi.Všetky štyri ramená majú pogumované krytky, ktoré bezpečne udržia váš telefón na mieste, a otvorený dizajn umožňuje jednoduchý aneobmedzený prístup k bočným tlačidlám telefónu. Ak chcete vložiť zariadenie, jednoducho stlačte ramená na jednej strane držiaka a vložte telefón dovnútra pred uvoľnením ramien.Kolíska je vybavená napájacím káblom zakončeným konektorom USB-A a kábel obsahuje aj vypínač na vypnutie modulu bezdrôtového nabíjania, keď sa nepoužíva.

Na nabíjanie sa pripojte pomocou konektorov s 1,2 m predlžovacím káblom typu A samec - samica (je súčasťou dodávky).Tento držiak je vhodný aj na vonkajšie použitie a poskytuje vysokú úroveň ochrany pred vodou. Okrem toho je každý držiak na zvýšenie bezpečnosti vybavený bezpečnostnou uzamykacou gumou.Vhodné pre telefóny s rozmermi:
 • Vhodné pre telefóny so šírkou 60 - 82 mm.


 • Maximálna hrúbka: 22 mmUpozornenie: iPhone 12, 13, 14 a 15 podporujú nový a patentovaný štandard bezdrôtového nabíjania, ktorý tento výrobok nepodporuje.Poznámka: Uistite sa, že celkové rozmery vášho tabletu s puzdrom sú menšie ako rozsah držiaka.Špecifikácie napájania:
 • Vstupný výkon: 5 V - 2 A; 9 V - 1,67 A


 • Výstup: 5 W/7,5 W/10 W


 • Účinnosť konverzie: max. 85 %, maximálna hrúbka puzdra: 6 mm


 • Pracovná frekvencia: 110-205KHZ


 • Norma výrobku: WPC v.1.2.4


 • Kompatibilný s Qi, QC2.0/QC3.0Prevádzková teplota: 1,5 °C:
 • 0°C až +37,7°CVhodné pre veľkosť kolíka:
 • B, 1"Zaťažiteľnosť: 1:
 • 910 g ( max. 450 g v náročnom teréne)Materiál:
 • Materiál: vysokopevnostný plast, nehrdzavejúca oceľHmotnosť:
 • 544 gCertifikácia: Vhodný na použitie v teréne:
 • FCC, IC, KC, CE, E-Mark, WEEE, RCM a RoHSVlastnosti držiaka:
 • Voľný prístup ku všetkým konektorom


 • Patentovaný dizajn, ktorý umožňuje veľmi jednoduché vkladanie a vyberanie zariadenia


 • Vysokokvalitný plast


 • Dokonalé spracovanie


 • Kompatibilný s ramenom a systémom uchytenia RAM


 • Doživotná záruka na držiak RAMUpozornenie:

Držiak je súčasťou trojdielneho riešenia. Na zostavenie celého riešenia potrebujete okrem tohto držiaka aj rameno a držiak.


Poznámka: Písmeno "U" v čísle dielu označuje, že výrobok je zabalený v PU vrecku.


Rádiá a nosnosť:

Spoločnosť RAM vyrába svoj systém držiaka a ramena v niekoľkých sériách. Rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad diely radu "C" sú označené RAM-XXX.

Rad konzol a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4", sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľovými čapmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými kolíkmi, sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s guľôčkovými kolíkmi veľkosti 3,38", sú určené pre zariadenia do hmotnosti 6,8 kg.O systéme uchytenia RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien. Umožňuje používateľovi zostaviť si držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.Kedy použiť kovovú a kedy plastovú časť?

Montáž RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové aj kovové diely a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na montáž RAM. Sú preto plne zameniteľné. Výhodou vysokopevnostných plastových dielov je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou dielov z hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou je prémiový vzhľad.O držiaku RAM:

Hlavným cieľom výrobkov RAM mount je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz sa kladie na vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Prémiové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lodí, osobných a nákladných vozidiel, pre motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, pre vysokozdvižné vozíky, pre kajaky a invalidné vozíky atď. Výrobcom držiakov RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.