logo
Made in America

Vaše názory

Mobil 5.2" bez problémov udrží. Za jazdy v aute sa ani nepohne. Univerzálnosť, pri zmene telefónu nemusím meniť aj držiak čo je super. Vyzerá, že niečo vydrží. Konektor pre nabíjanie je prístupný a ak by nebol len mobil posuniem a je to: -)

Pavel H.


RAM Mounts Držiak iPhone 5 a 5S do auta na palubnú dosku, kajak, skúter atď. na skrutkách alebo skrutkách, AMPS, montáž RAM-B-138-AP11U

RAM Mounts Držiak iPhone 5 a 5S do auta na palubnú dosku, kajak, skúter atď. na skrutkách alebo skrutkách, AMPS, montáž RAM-B-138-AP11U
pn:RAM-B-138-AP11U
pč:BAL-4203978
cena:95,98 €
cena bez dph:79,99 €
dostupnosť:na objednávku do 60 dní
Montáž držiaka RAM pre Apple iPhone 5/5S a 5C s kruhovým držiakom pre rovné povrchy, RAM-B-138-AP11U

Pro Podrobný popis a parametre jednotlivých častí zostavy nájdete po kliknutí na konkrétnu časť vyššie.

Poznámka:
- "U" na konci čísla výrobku znamená, že výrobok je zabalený v PU vrecku


O systéme uchytenia pamäte RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien.
Pomocou neho si používateľ môže zostaviť držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb tak, že skombinuje akýkoľvek držiak s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.


Montáž pamäte RAM:

Hlavným cieľom produktov na uchytenie RAM je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz kladieme na vysokú kvalitu a spoľahlivosť.
Špičkové rukoväte RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, člny, osobné a nákladné vozidlá, motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidné vozíky atď.
Výrobcom držiaka RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.