logo
Made in America

Vaše názory

Mobil 5.2" bez problémov udrží. Za jazdy v aute sa ani nepohne. Univerzálnosť, pri zmene telefónu nemusím meniť aj držiak čo je super. Vyzerá, že niečo vydrží. Konektor pre nabíjanie je prístupný a ak by nebol len mobil posuniem a je to: -)

Pavel H.


RAM Mounts univerzálny 7" až 8" držiak tabletu do auta na palubnú dosku, skúter atď. na skrutky alebo skrutky, AMPS, X-Grip, montáž RAM-B-138-UN8U

RAM Mounts univerzálny 7" až 8" držiak tabletu do auta na palubnú dosku, skúter atď. na skrutky alebo skrutky, AMPS, X-Grip, montáž RAM-B-138-UN8U
pn:RAM-B-138-UN8U
pč:BAL-4201895
cena:126,90 €
cena bez dph:105,76 €
dostupnosť:✔ 3 skladom ihneď k odoslaniu
Zostava držiaka tabletu RAM 7" a 8" X-Grip s kruhovým úchytom na rovné povrchy, RAM-B-138-UN8U

Pro Podrobný popis a parametre jednotlivých častí zostavy nájdete po kliknutí na konkrétnu časť vyššie.

Poznámka:
- "U" na konci čísla výrobku znamená, že výrobok je zabalený v PU vrecku


O systéme uchytenia pamäte RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien.
Pomocou neho si používateľ môže zostaviť držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.


Montáž pamäte RAM:

Hlavným cieľom produktov na uchytenie RAM je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz kladieme na vysokú kvalitu a spoľahlivosť.
Špičkové rukoväte RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, člny, osobné a nákladné vozidlá, motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidné vozíky atď.
Výrobcom držiaka RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.