logo
Made in America

Vaše názory

Toto rameno používam najradšej, pretože je vďaka nemu možné držiak dostatočne voľne polohovať a napriek tomu je pomerne malé. Skvele sa hodí do auta alebo na bicykel. Optimálna dĺžka pre väčšinu použitia. Jednoduchá montáž a demontáž. Vyrobené z hliníka - vydrží takmer všetko.

Anonýmny zákazník


RAM Mounts univerzálny držiak telefónu do auta na palubnú dosku, stranu kajaku, skútra atď. na skrutkách alebo skrutkách, AMPS, X-Grip, montáž RAM-B-138-UN7BU

RAM Mounts univerzálny držiak telefónu do auta na palubnú dosku, stranu kajaku, skútra atď. na skrutkách alebo skrutkách, AMPS, X-Grip, montáž RAM-B-138-UN7BU
pn:RAM-B-138-UN7BU
pč:BAL-4201894
cena:104,89 €
cena bez dph:87,42 €
dostupnosť:✔ 5+ skladom ihneď k odoslaniu
Zostava držiaka smartfónu RAM X-Grip s kruhovým úchytom pre rovné povrchy, RAM-B-138-UN7BU

Pro Podrobný popis a parametre jednotlivých častí zostavy nájdete po kliknutí na konkrétnu časť vyššie.

Poznámka:
- "U" na konci čísla výrobku znamená, že výrobok je zabalený v PU vrecku


O systéme uchytenia pamäte RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien.
Pomocou neho si používateľ môže zostaviť držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.


Montáž pamäte RAM:

Hlavným cieľom produktov na uchytenie RAM je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz kladieme na vysokú kvalitu a spoľahlivosť.
Špičkové rukoväte RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, člny, osobné a nákladné vozidlá, motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidné vozíky atď.
Výrobcom držiaka RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.