logo
Made in America

Vaše názory

Toto rameno používam najradšej, pretože je vďaka nemu možné držiak dostatočne voľne polohovať a napriek tomu je pomerne malé. Skvele sa hodí do auta alebo na bicykel. Optimálna dĺžka pre väčšinu použitia. Jednoduchá montáž a demontáž. Vyrobené z hliníka - vydrží takmer všetko.

Anonýmny zákazník


RAM Mounts Základňa autosedačky Seat-Mate pre upevnenie notebooku, RAM-SM1

RAM Mounts Základňa autosedačky Seat-Mate pre upevnenie notebooku, RAM-SM1
RAM Seat-Mate™
pn:RAM-SM1
pč:PRM-4090
EAN:793442924774
cena:154,90 €
cena bez dph:129,08 €
dostupnosť:na objednávku do 60 dní
Nový RAM Seat-Mate™ je dokonalým riešením pre každého, kto potrebuje dočasný mobilný pracovný priestor. Tento jednoduchý, kompaktný a prenosný systém je však prekvapivo pevný, odolný, ale predovšetkým bezpečný a stabilný.

Jednoduchou a rýchlou montážou zariadenia RAM Seat-Mate™ na sedadlo spolujazdca môžete premeniť svoje vozidlo, loď alebo lietadlo na mobilnú kanceláriu. RAM Seat-Mate™ je určený pre sedadlá, ktoré majú oddelené sedadlo a operadlo. Jednoducho vyberte RAM Seat-Mate™ z tašky, rozložte nohy a v okamihu ho pripevnite k sedadlu.

PodstavecRAM Seat-Mate™ je ideálny pre notebooky a tablety a navyše umožňuje používateľovi dosiahnuť optimálny uhol pohľadu a písania.Preferencie:
- pre sedadlá s oddeleným sedákom a operadlom
- Kompatibilný s ramenom RAM a systémom uchytenia
- Vysokokvalitný dizajn
- Doživotná záruka na držiak RAM


Materiál:
- vysokopevnostný plast a hliníková zliatina s povrchovou úpravou

Hmotnosť:
- 2722 g

*

Rozmery a nosnosť:

Spoločnosť RAM vyrába svoj systém rukoväte a ramena v niekoľkých sériách. Jednotlivé rady sú označené písmenami, líšia sa veľkosťou guľových čapov a sú odstupňované podľa nosnosti. Napríklad. diely série "C" sú označené RAM-XXX.

Séria konzol a zostáv:

"A", t. j. s guľovými čapmi 3/4" sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,23 kg.

"B", t. j. s 1" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 0,91 kg.

"C", t. j. s 1,5" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 1,81 kg.

"D", t. j. s 2,5" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia s hmotnosťou do 2,72 kg.

"E", t. j. s 3,38" guľôčkovými čapmi sú určené pre zariadenia do 6,8 kg.


O systéme uchytenia pamäte RAM:

Systém RAM je jedinečný svojou variabilitou, ktorú zabezpečuje patentovaný systém guľových čapov a upínacích ramien.
Pomocou neho si používateľ môže zostaviť držiak pre svoje zariadenie podľa svojich potrieb kombináciou akéhokoľvek držiaka s akýmkoľvek ramenom a vhodným držiakom.

Kedy použiť kovový diel a kedy plastový diel?

Držiak RAM zaručuje rovnaké pevnostné parametre pre plastové a kovové časti a poskytuje rovnakú doživotnú záruku na držiak RAM. Sú preto plne zameniteľné. Výhodou dielov vyrobených z vysokopevnostného plastu je nižšia hmotnosť a cena. Výhodou povrchovo upravených dielov z hliníkovej zliatiny je prémiový vzhľad.


Montáž pamäte RAM:

Hlavným cieľom produktov na uchytenie RAM je bezpečne pripevniť elektronické zariadenia všade tam, kde ich ľudia potrebujú. Dôraz kladieme na vysokú kvalitu a spoľahlivosť.
Špičkové držiaky RAM sú k dispozícii pre kabíny veľkých a malých lietadiel, lode, osobné a nákladné vozidlá, motocykle, skútre, štvorkolky a bicykle, vysokozdvižné vozíky, kajaky a invalidné vozíky atď.
Výrobcom držiaka RAM je spoločnosť National Products Inc., Seattle, USA.