logo
Made in America
Telefóny a tablety v ochrannom púzdre IntelliSkin je možné jednoducho použiť s akýmkoľvek GDS držiakom, stojanom alebo nabíjacou stanicou vďaka spoločnému odolnému konektoru. Tento priemyselný konektor na púzdre a na držiaku umožňuje rýchle a presné vloženie. Slúži na napájanie aj prenos dát. Púzdra IntelliSkin ochránia zariadenia pri páde a dobre sa držia.

Vaše názory

Mobil 5.2" bez problémov udrží. Za jazdy v aute sa ani nepohne. Univerzálnosť, pri zmene telefónu nemusím meniť aj držiak čo je super. Vyzerá, že niečo vydrží. Konektor pre nabíjanie je prístupný a ak by nebol len mobil posuniem a je to: -)

Pavel H.


Držiaky s nabíjaním GDS a púzdra Intelliskin

Novinky GDS a Intellisking v našej ponuke

O GDS™ technológii:

Spoločnosť RAM Mounts vyvinula technológiu pre rýchle a odolné prepojenie mobilných telefónov a tabletov s držiakmi a dokovacími stanicami. Výsledkom je séria odolných puzdier IntelliSkin ™ pre telefóny a tablety a séria držiakov a stojanov s GDS ™ vybavených špeciálnym konektorom. Užívateľ tak ušetrí, pretože nemusí kupovaťpre nové zariadenie nový stojan alebo držiak. Špeciálny konektor navyše znesie oveľa väčšiu záťaž a zjednoduší vkladanie zariadenia do držiaka alebo stojanu. GDS ™ je skratka pre Global Docking System. Spoločnosť RAM Mounts za IntelliSkin ™ a GDS ™ získala ocenenie CES 2016 Innovation Awards.

Katalóg série GDS ™:

Aktuálny katalóg GDS™ nájdete tu.

Kontakt na obchodníka

Kontaktujte nás, náš obchodník Vám rád systém držiakov RAM predvedie a navrhne vhodné riešenie, ako bezpečne uchytiť konkrétne zariadenie podľa Vašich požiadaviek.